MISCELLANEOUS / Rugs / Avar 4103024
nr 410 3024
Avar
Lenght: ()
Antik, 97x115, jämnt ställvis hårdare slitage, kortsidor med skador, trampveck, even partlt heavier wear, ends with damages, folding wear
7000
SEK 12800
Monday May 8 2006
at 16:00:00
7.000 kr
hidden*
7.800 kr
8.200 kr
8.600 kr
9.000 kr
May 8
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 3